Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 22 часа

„Jа поевтинивме струјата за граѓаните, обезбедивме поевтина и стабилна цена на струјата, а денес ЕСМ има добивка и вложува во екологија. На другата страна е ...
сите 29 | | | веќе видена